Shpallje

Shpallje të vogla

Shtoni shpallje shpejt!
Nuk keni nevojë të regjistroheni!!
Paguani përmes celularit!
Shto Shpallje
Shes

Shes Truallin

Shes Truallin ne Prishtine te Bunari i Hajratit posedojm kopjen e planit si dhe Posidonlisten per informata nr Tel +377 44 636 - 570

15:18 / 29 Prill 2010

Kurse te Matematikes

Organizojm kurse te Matematikes per nxenes te shkolles fillore dhe te mesme.Kursi mbahet 2 here ne jave .Ora 60 min-90min.Qmimi 2.5 euro per ore .

22:54 / 27 Prill 2010

Shes truall në Prishtinë- Veternik

Shes truall në Prishtinë-Veternik, 10ari prapa Grand Stores, me infrastrukturë, qmimi 18mijë euro për ari. Tel:045 202 747

14:04 / 26 Prill 2010

Shes banesë në Prishtinë

Shes banesë në Prishtinë pa ndërmjetësim e rinovuar, qmimi i volitshëm, dokumentet në rregull. Tel:044 823 718

14:03 / 26 Prill 2010

Shese banese ne Tirane

Shesë banese në Tirane, në lagjen Laprak më një çmim të volitshëm, bëjmë edhe ndërrimin e banesës me ndonjë banesë në Prishtinë .kontakti 044774889,049487094,+355692088099

9:14 / 26 Prill 2010

Shes banes me qmim te volitshum

Jam e interesune te shes banesen ne Ferizaj perball Hotel Fitonit eshte kati i par mbi lokale ka 77m2 numri kontaktus# 044950656

20:40 / 22 Prill 2010

brezovica

shitet vikendica ne brezovice e pambaruar me leje te meparsheme vikendica me gjithe oborr 7 ari tel.038220286.044528361

11:48 / 16 Prill 2010

shtepia

shitet shtepia ne prishtine me dy hyrje te veqanta nga 120m2 shtepia me gjithe oborr 4ari shtepia gjendet ne rrugen zija prishtina te muzeu i kosoves.bejme edhe nderimin me banesa.tel.038220286..044528361

11:33 / 16 Prill 2010

banese

shes banesen ne Prizren ne lagjen Ortakoll kati II nje dhome + kuzhine 44m2 , cmimi 600m2. tel O49 211633.

8:04 / 15 Prill 2010

Banese 92 m2 bregu i diellit 2

Banesa ka 2 dhoma gjumi , sallon i madh me ballkon , kuzhina me shpajz (e ndare) ,koridor i madh , banjo, plus extra nje bodrum i vogel per gjesende. Banesa eshte afer banesave te bardha (banesat e novosellve) afer ka -shkollen fillore iliria , qerdhe femijesh etj. qmimi 66000 eu 04944 128 428

17:08 / 14 Prill 2010

Shes Dy Shtepi Ne VITI

Shes Dy Shtepi ne Viti me dy lokale dhe ne qender te qytetit. qmimi 125,000 euro (neg), ju lutemi me kontatktoni ne numrin +61 404 873 150

16:57 / 12 Prill 2010

shes banesen ne dardani

Shes banesen ne Dardani me 63m2 ne katin e IV me pamje nga lindja eshte e renovuar dhe e mobiluar tersisht e gatshme per banim, shitet nga pronari dhe ka dokumentacion te rregullt perkthimi mbrenda dites per info ne tel 044 dhe 049 235 583

20:35 / 8 Prill 2010

Shitet Banesa me 47m2, Lagjja Apollonia

Shitet Banesa me 47 m2, kati 6, lagjja Apollonia A, perball Petrol Company, Banesa ka 2 dhoma(dhome gjumi, dhome ndeje me kuzhine) shpajz dhe banjo. Banesa shitet e mobiluar (stil modern) dhe ka rezervoar uji. Banesa ka leje dhe mund te perdoret edhe per hipotek. Cmimi 30.000 euro. Nr Tel: 049155967

13:34 / 8 Prill 2010

Prizren, Qender, Trolli 2,5 ari

Prizren, qendra e ngushte (Pantalia), 5 minuta nga Shadervani, shitet trolli 2,5 ari. Pronari shqiptar, dokumentacioni ne rregull. Cmimi 45.000 eur. Tel 044-306-602, (038-222-646 pasdite)

12:21 / 29 Mars 2010

Shes banesë

Banesa gjendet në lagjen "Arbëria 3" ish-Dragodani Objekti C2.10. Banesa ka 58 m2, kati V. Çmimi shumë i volitshëm. Mobil: 044/259 687. Për më shumë shko tek www.arberia.com, kliko në Objekti C, Banesa dy dhomëshe.

11:40 / 25 Mars 2010
Jap me qira

Jap banesë me qira në Prishtinë

Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjatë. Tel:044 140 769

14:05 / 26 Prill 2010
Kërkoj me qira

Kërkoj banesë në Prishtinë

Kërkoj banesë me qira urgjent në Prishtinë. Tel:038 553 116

14:06 / 26 Prill 2010

Asistente administrative

Perfaqesia e firmes Lafarge Gips-divizioni per prodhimin e pllakave te gipsit ofron nje vende te lire pune per nje asistente administrative . Eshte e domosdosheme njohja e gjuhes angleze ne folur dhe te shkruar. Kontakti: E-mail:office@gipsgroup.com Tel. 044/120 671

15:38 / 23 Prill 2010

kerkoj banes me qera

kerkoj banes me qera ne dardani ,ulpian ben edhe te jet sa ma afer qendres banesa duhet te nje dhom dhe kushina të jet e ndar ju mirpres ne nr 045231759

22:05 / 21 Mars 2010

Tenderë / Njoftime

Shpallje

Konkurs për vende të lira pune

D2D është kompani e re në tregun e Kosovës e specializuar për shërbime të shitjes, shpallë konkurs për: Agjent Shitjeje - Marketingu

Konkursi eshte i hapur edhe per part time - per personat qe jane ne mardhenie pune dhe mendojn se munde te punojn ne 2 vende ne te njejten kohe ose me gjysem orari (para dite ose pas dite)

Qytetet: Prishtinë, Pejë, Mitrovicë, Prizren, Gjakovë, Gjilan, Ferizaj, Podujevë, Rahovec, Suharekë, Fushë Kosovë, Kamenicë, Hajvali, Malisheve, Viti, Vushtri, Obiliq, Kline, Istog, Drenas, Skenderaj, Shitme, Kaqanik, Dragash, Decan, Junik, Hani I Elezit, Lipjan, dhe ne rethinën e këtyre komunave.

Shpallje

Project manager, advisor, analyst (50-100%)

We require from the 1st of April 2010 or later a:
Project manager, advisor, analyst (50-100%)
Working place: Peja and Prizren.
Duration: 1-year contract, with possibility of extension.


Applications in English should be sent by the 4th of March 2010 at the latest in electronic form as PDF-files to Syri i Vizionit: vizioni@gmail.com
Job interviews (if selected): in week 11

Shpallje

Furnizim me flegra rikthyese

Korporata Energjetike e Kosovës - PUBLIKIM I NJOFTIMIT PËR KONTRATË

Shpallje

Thirrje për partnerë - FEV

Fast Europe Ventures dhe partnerët ftojnë të gjitha radio‐stacionet e interesuara në Kosovë, te cilat kanë dëshirë të rrisin modelin e biznesit duke ofruar shërbime celulari tek dëgjuesit e tyre, që lejojnë të gjenerojnë të hyra shtesë dhe ofrimin e shërbimeve të ndryshme interaktive për dëgjuesit e tyre.