ShowBiz

 

 

 

 

 

 

 

ShowbizBlero dhe Teuta behen prinder (1,304 shikime)
Ne shtrat me Blerim Destanin (1,660 shikime)
Genta Ismajli: Nese fitoj 50 mije euro, do t’ia dhuroj Shkodres (1,641 shikime)
Soni Malaj fejohet me balerinin Mirko (3,006 shikime)
Rezarta Shkurta thyen tabute, pozon nudo (3,493 shikime)
Orinda Huta, prezantuese ne nje program te perjavshem (642 shikime)
Blendi Klosi: Ne vjeshte baba (516 shikime)
Nje tur ndryshe per Greta Kocin (1,149 shikime)
Big Basta: Marredheniet e mia me femrat (642 shikime)
Rosela Gjylbegu: S’dua me te dashuroj (1,333 shikime)
Sinan Hoxha: Le te plasin nga inati (1,464 shikime)
Elvana Gjata sjell ne Shqiperi “Hotline” (1,885 shikime)
Teuta Krasniqi, nje makine pune edhe shtatzene (1,940 shikime)
Anjeza Branka: Ja pse terhiqem nga Top Fest (1,442 shikime)
Ekstravaganca mban emrin Adelina (1,867 shikime)
Nxehet Noizy te diskoja “Rinora 4″ ne Zvicer (3,878 shikime)
Anjeza Shahini: Nese i dashuri me kthen kurrizin, do e hidhja nga krevati (1,161 shikime)
Genc Pollo, i vetmuar, gruaja ne shtepi me qera (2,030 shikime)
Debate te ashpra mes Rezarta Shkurta dhe Big Mama (3,231 shikime)
Kaltrina Selimi, nje imazh i bukur (1,074 shikime)
Eli Fara: Kam lindur me cmim te pare (1,134 shikime)
Nora Istrefi joshet nga veshjet e Joni Pecit (1,205 shikime)
Alketa Vejsiu, me kenge te vjedhur te “Dancing with the stars” (1,539 shikime)
Rovena Dilo: Femija dhurate, mezi po e pres (1,347 shikime)
Julian Deda: Fatos Nano do vije tek Apartamenti 2xl (1,244 shikime)
Rudina Magjistari rikthehet ne ekran (1,244 shikime)
Juliana Pasha: Ju rrefej emocionet e pergatitjeve per Eurosong (725 shikime)
Jonida dhe Big Basta kritikojne muziken shqiptare (413 shikime)
Rovena Stefa: Ja pse tremben koleget nga une (1,080 shikime)
Bleona marketing ne internet me kenget dhe gjoksin (2,355 shikime)
Zhaku: Mbroj gay, s’jam lezbike (1,145 shikime)
Alberia Hadergjonaj: Mentorin e ka ndryshuar burgu (1,794 shikime)
Nora Istrefi shijon jeten e nates pa te fejuarin (1,654 shikime)
Rozana Radi, lidhja e re me juristin nga Kosova (1,694 shikime)
Zajmina Vasjari le pas dore biznesin (1,104 shikime)
Ronela Hajati, klip te ri per ndarjen (751 shikime)
Hueida El Sayed feston 35 vjetorin (490 shikime)
Pirro Cako: Merr 3 shtepi nga Inva per divorcin (1,830 shikime)
Ardit Gjebrea: Armiku im eshte Arditi (1,217 shikime)
Aferdita Dreshaj me e preferuara e kopertinave ne Maqedoni (1,237 shikime)
Aida Shtino: U ndava nga burri se s’jetoja dot me genjeshtra (3,266 shikime)
Adelina Berisha: Stinen e kam shok (1,377 shikime)
Elvira Diamanti: Dashuria zgjati 3 vjet (1,194 shikime)
Dafina Zeqiri mund te martohet ne vere (1,531 shikime)
Zajmina Vasjari dhe Noizy bashke ne Amerike (1,942 shikime)
Leonora Jakupi dhe Big Mama festojne ditelindjet (1,857 shikime)
Elsa Lila kthehet nga Madagaskari me buzet silikon (2,574 shikime)
Lisa Kujofsa: Prapaskenat e Apartamentit 2xl (1,082 shikime)
Ingrit Gjoni: Me ndane nga i dashuri, do shkoj ne gjykate (2,618 shikime)
Adrian Gaxha kapet “mat” me pronaren e nje lokali (1,822 shikime)
Tuna Sejdiu, me 4 prill martohet me Rilindin (1,804 shikime)
Soni Malaj, e dashura e karrieres (1,385 shikime)
Balina Bodinaku: Vleresoj meshkujt qe dine te jene mirenjohes (482 shikime)
Big Mama, kur dashuria shkon ne 1 milion (1,294 shikime)
Juli Deda: Sparkata, ajo qe nuk do te beja dot kurre (835 shikime)
Adelina me klip te ri, protestojne artistet serbe (2,703 shikime)
Liberta Spahiu, nga modele ne prezantuese (578 shikime)
Kaltrina Selimi shperngulet ne Londer tek i fejuari (1,396 shikime)
Si u transformuan disa femra Vip (1,970 shikime)
Koco Devole deshton per te hyre ne stafin e “Fiks fare” (1,459 shikime)
Soni kercimtare, ‘boom’ votash ne internet (1,637 shikime)
Inva nuk do t’ia dije per ndarjen e Pirros nga Anja (1,466 shikime)
Mustafa Nano pak relaks mes femrave te bukura (1,248 shikime)
Aurela Gace: Oreve te vona me nje mashkull misterioz (1,390 shikime)
Genta dhe Dafina i shpallin lufte te hapur njera-tjetres (3,013 shikime)
Lidhja e Teuta Krasniqit (1,856 shikime)
Robert Aliaj: Pse guxova ta fyeja publikisht Albanon (1,197 shikime)
Portokalli rikthehet me 7 mars me te njejten trupe aktoresh (643 shikime)
Kastro Zizo: Nuk po divorcohem nga bashkeshortja (735 shikime)
Argita Berisha: Martesa ime ne xhami (1,793 shikime)
Jonida Maliqi: Per here te pare duet me nje reper (966 shikime)
Kastro Zizo kenge dashurie me Zanfina Ismajlin (1,008 shikime)
Dafina Zeqiri: Si u njoha me te dashurin ne parukeri (2,510 shikime)
Pirro Cako i jep fund historise dy-vjecare me Anjen (1,899 shikime)
Blero dhe Teuta martohen ne vere (1,854 shikime)
Inis Gjoni i rikthehet jetes se nates (1,227 shikime)
Alban Dudushi: Kam dashur gjithmone te jem i famshem (979 shikime)
Xhani Shqerra: Pas Sanremos kerkoj suksesin ne Top Fest (641 shikime)
Tuna: Nuk jam shtatzene (1,413 shikime)
Ledina Celo hyn ne klasifikimet gjermane (1,409 shikime)
Zanfina Ismajli hera e trete me Florin (1,685 shikime)
VIP-at qe 14 shkurti i gjen te ndare (3,425 shikime)
Shota Baraliu: Nuk jam e dashuruar (1,145 shikime)
Aurela Hoxha: Se shpejti do te me shihni ndryshe (794 shikime)
Genc Prevlukaj, me kostumin e politikanit ne jete nate (764 shikime)
Eranda Libohova: Modeli me i mire (804 shikime)
Zyrtarizohet lidhja e dashurise se Ingrit Gjonit (2,318 shikime)
Nora Istrefi, aksident me makine ne Tirane (3,195 shikime)
Kledi Kadiu me nje histori te re dashurie (903 shikime)
Ciljeta mbush 25 vjec, ne feste edhe Shkelzen Berisha (2,777 shikime)
Top Fest 7, nis te henen (361 shikime)
Marsida Saraci: Pse vendosem te benim nje martese te fshehte (1,692 shikime)

 

Faqe 1 nga 1412345»...Fundit »